Novinky

Na novým CD se představí jako speciální host Tomáš Hrbáček z Harleje !!!

Pomalu finišujeme s novou plackou a přizvali jsme si speciálního hosta Tomáše, kterej se Sašánkem nazpíval dva duety. Máte se na co těšit a bude to maso !!!

Podzimní akce s SP!

Zdravíme fanoušky, letní sezónu a minikřesty máme za sebou a připravili jsme si pro Vás vybrané podzimní akce. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vás! Pro ty, kdo se ptali jestli v Boru hraje nějaký náš revival sdělujeme, že se jedná o překlep a vystoupí SP alias Septic People ORIGINÁL!!! Septic s Vámi 😀

Vítej na našich nových webových stránkách

Spuštěn nový SP web, kde najdeš nejčerstvější informace a v případě dotazů nás můžeš kontaktovat. Nově zde najdeš spousty naší muziky a videí a aktuálních novinek. Užij si to.

Zkrácen název kapely na SP

Od první myšlenky založit tuhle kapely je to více než 10 let. Jako každá kapela, i my procházíme určitým vývojem. Vyvíjíme se a vyvíjí se i náš styl. Je to zkrátka přirozený progres. Děláme nové a nové písničky, připravili jsme novou světelnou scénu a show, točíme nové a nové klipy. Chceme posluchačům dát víc než jen koncert, ale opravdový zážitek. Proto jsme se také rozhodli zkrátit název kapely na SP. Máme nové logo, novou desku a s tímto názvem se chceme dále prezentovat.

Aktuálně - natáčíme novou desku a připravujeme nový repertoár

V současnosti točíme nové album a do světa jsme vypustili dva singly 10 let, na který najdeš na SPtube videoklip a Hokejovou se sestřihem z Nagana. CD bude obsahovat 12 skladeb a 1 bonus, máš se na co těšit!!! Točíme ve studiu Mercury a naším producentem je náš kamarád Roman „Máša“ Šandor.

Něco ke starým novinkám

Za dobu naší akce jsme plnili staré stránky novinkami o různých zážitcích, pocitech a zároveň si plnili svoje sny.  Nyní jsme ve stádiu, kdy všechno odvál čas a kvůli pandemické situaci nemůžeme teď ani hrát. Pokud by Tě něco zajímalo z naší historie nad rámec těchto stránek, neváhej nás kontaktovat na e-mailu septicpeople@seznam.cz

Napsali o nás

Poslechni si naše pecky
Zavřít